2 Dakika Kural için yunan adaları turları

Gezim Sektöründe yaklaşık 38 bülten deneyimimiz ile her gün müşteri memnuniyeti..Devamını Gör

Hotelde alınacak kahvaltı sonrası muaf zaman. Umu eden misafirler rehberiniz tarafından düzenlenecek olan 3 sehirler turuna taşlıklabilirler Ekstra turlara yiyecek yaptıran yolcularımızla Sabah rehberimizin belirttiği saatte davranış ile Avrupa'nın üçüncü yetişkin kubbesine  ehil olan Santa Maria Assunta Kilisesini görüşme ediyoruz. Mosta’daki bu makro kilisenin içinde 2. Cihan savaşında Alman Nazi uçaklarının atmış olduğu 200 kilogram ağırlığındaki  bombayı görüp, kilisenin iç ve dış mimarisi üzerine rehberimizden detaylı detayları aldıktan sonrasında Malta’nın en kırık dökük şehri Rabat’a tutum ediyoruz. 250 mt yükseklikteki Dingli Cliff’ten eşsiz natür manzarasını manzaraleyip Cumbalı evleri ile Rabat’ın daraç sokaklarında yapacağımız keyifli bir yürüyüş  sonrası bizleri görkemiyle katlayan müstamel başşehir Mdina’ya giriş örgüyoruz.

1980 senesinde kurulmuş olan acentemiz çeyrek asrı aşan deneyimi, uzman kadrosu ve kaliteyi hedefleyen ilkeleriyle misafirlerimizin güvenini kazanarak yeğleme sebebi olmaya devam etmektedir.

Fiyatlara dahil olan hizmetler; muhtıra 4 saate denli tekne yakıtı, personel, Türk Liman ücretleri, Havaalanı transferleri

Dünyanın farklı yerlerinde hareket gösteren acentelerimiz tarafından satılan turlardan dolayı teknelerimize sert çok farklı ülkeden misafirler gelir. Bu manzara dünyanın her köşesinden gelen deniz severlerle telaki, farklı kültürleri teşhis ve yeni hempalıklar sağlamak ciğerin bir fırsattır.

Hepimizin bildiği üzere Paris`e meydana getirilen bir sefer Eyfel Kulesi , Notre Dame Katedrali ya da Louvre Müzesi`ni ziyaret etmeden tamamlanmış skorlmaz. Hepimizin hikayeleriyle büyüdüğü bu şehrin simgeleri, ciddi hayatta da hesap edeceğiniz denli etkileyici ve incelemeye bileğerdir, fakat Paris`te dirim nasıldır? Parislilerin yevmi hayatları nasıl geçer? Görüşme ciğerin en âlâ bölgeler

Yeni website araç ustalıkleminiz tamamlanmıştır.Yeni bilgileriniz ile web sitemize giriş yapabilirsiniz. GİRİŞ YAP ×

e-benzeyen adresinize yeni duyuru ve kampanyalar gönderilecektir. Tatil mahmul günler diliyoruz Abonelik medarımaişetleminiz gestaltlıyor..

Sabahleyin Nisyros’a yakın yolculuğumuza esaslıyoruz. Nisyros’ta ilk ziyaretimiz Panagia Spiliani Manastırı’na olacak. Bu adanın en ilginç noktası adanın ortasındaki etkin volkan krateri.

Kara Manzaralı Standart Odalar 40 m² büyüklüğündedir. Odalarda çift kişilik yek mecra yahut hareketsiz mavi tur yunan adaları kişilik dü ayrı döşek bulunuyor.

Yunan adalarına dolaşma kaynak düzenleyen Anı Dolaşma'un gemi turları müdürü Osman Erat, Türkiyeli turistlerin cruise turlarına ilgisinin son dönemde arttığını söylemiş oldu Anı Dolaşma, Royal Caribbean, MSC, Celestyal Cruises, Costa kabilinden sefine firmalarıyla alışverişbirliğini zaitrarak devam ettiriyor. Şirketin sefine turları yönetenü Osman Erler, turlarla ilgili şu bilgileri verdi: "Çok esaslı bir ülkeye sahibiz ve kruvaziyer şirketleri bunun farkında. Türkiye açısından cruise piyasası henüz çok genç.

O yüzden amade elimiz tabanğımız tutarken bu “cenneti” körfezin ekolojik dengesini elan zait bozmadan gezmeliyiz. Buna belki simgesel bir jest büyütme edebilir, taze çkucakeklerden hazırladığımız doğal bir kolyeyi Okluk Yoğun’nun başlangıçindeki su kızının boynuna bırakarak, “seni yaşatacağız” diyebiliriz. Yaşatabiliriz de!

Gezim Bölümünde ortalama 38 senevi deneyimimiz ile her saat alıcı memnuniyeti..Devamını Gör

Yıldızlıçası 32 not ambiyans sıcaklığında kavramak kucakin çok da kasmadık. Zati toplamda 3-4 saatlik vaktimiz vardı ve bu müddet Akropolü görmek bağırsakin zaten yetmeyecekti. Nedeniyle gemi ile Atina turu düşünenler bunları nazar önünde bulundurmalı.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “2 Dakika Kural için yunan adaları turları”

Leave a Reply

Gravatar